Malice 21, 27-641 Obrazów
Oferty i wycena: 693 896 118
kontakt@digicolor.pl

Katalog etykiet OSM Opatów

Realizacja zamówienia:

Do każdego zamówienia wykonujemy indywidualny projekt etykiety bazujący na przesłanych tekstach i informacjach lub materiałach graficznych, takich jak: bitmapy (jpg,png), pliki wektorowe (pdf,cdr,eps)

Dla zamówień etykiet okolicznościowych w przypadku braku odpowiednich materiałów, przygotowaliśmy katalog wzorów z etykietami do personalizacji, dostępny poniżej.

Nieprawidłowe pliki:
Grafiki ucięte/niekompletne; zdjęcia z telefonu lub wykonane pod kątem, bądź z nierównym oświetleniem; wizualizacje słabej jakości; skopiowane grafiki z internetu bez praw autorskich.

Wszystkie zamówienia przyjmujemy wyłącznie drogą elektroniczną.

Formularz kontaktowy
Koszt etykiet

Koszt etykiet reklamowych i okolicznościowych wliczony jest w cenę cukierków i rozliczany bezpośrednio przez OSM Opatów zgodnie z otrzymanym cennikiem.

Minimalne zamówienie

Minimalne zamówienie wynosi 300 sztuk ( dla 5 kilogramów krówek ).
Na każde 300 sztuk możemy przygotować jedną wersję graficzną etykiet.

Czas i realizacja

Czas oczekiwania na projekt graficzny wynosi ok. 1-3 dni robocze (przeważnie 1 dzień).
Czas wydruku oraz dostawy do OSM trwa zwykle do 2 dni roboczych.
Po dostarczeniu etykiet do mleczarni, wszelkie ustalenia dotyczące terminu odbioru oraz formy płatności należy ustalać bezpośrednio z OSM.

Ponowienie zamówień

Wszystkie etykiety są przez nas przechowywane bezterminowo. Ponowienie takiego samego zamówienia wydruku etykiet jest możliwe, bez konieczności wykonywania od nowa projektu. Wystarczy powołać się na poprzednio wykonaną wizualizację lub projekt, który realizowaliśmy.

Kategorie wzorów okolicznościowych

Wszystkie teksty mogą ulec zmianie, ewentualne zmiany kolorystyczne wymagają wcześniejszego uzgodnienia.

Wesele

sprawdź

Urodziny

sprawdź

Imieniny

sprawdź

Komunia

sprawdź

Chrzest

sprawdź

Pozostałe

sprawdź
WYKONAJ WŁASNY PROJEKT

Istnieje możliwość przesłania własnego gotowego projektu

Format etykiety 75x80mm powiększony o spad 2mm z każdej strony. Teksty i ważne elementy odsunięte 3mm od krawędzi cięcia. Projekt do druku powinien być w kolorystyce CMYK. Bitmapy w rozdzielczości min. 300DPI, wszystkie teksty zamienione na krzywe. Nadruk na całej powierzchni etykiety, linie zagięć mają być niewidoczne w druku. Preferowany format PDF lub JPG.

Pobierz makietę

Indywidualne pudełka na krówki

W ofercie posiadamy również opkakowania, których projekty wykonujemy indywidualnie pod każde zamówienie. Minimalne zamówienia już od 50 sztuk. Dostępnych posiadamy kilka rodzajów o różnej wielkości, od 100g do 1000g.

FORMULARZ ZAMÓWIENIA

Zamówienia przyjmujemy drogą elektroniczną, poprzez formularz na stronie lub bezpośednio pod adresem kontakt@digicolor.pl
Wszystkie ustalenia dotyczące wyceny oraz czasów produkcji, a także stanu zamówienia po dostarczeniu etykiet należy ustalać bezpośednio z OSM Opatów.