Malice 21, 27-641 Obrazów
Oferty i wycena: 693 896 118
kontakt@digicolor.pl

Druk cyfrowy w najlepszym wydaniu

Nawyższa jakość dzięki systemowi drukującemu Xerox® Versant®

PRZYSTĘPNA OFERTA
BIZNESOWA I INDYWIDUALNA

Dzięki doświadczeniu zdobytemu w branży reklamowej, bez trudu podejmujemy się kreowaniu niepowtarzalnych materiałów promocyjnych dla małych i dużych firm.
Ofertę kierujemy również dla Klientów indywidualnych, realizując każde pomysły.

DRUK CYFROWY
W NAJLEPSZYM WYDANIU

Stawiamy na niezawodne i zaawansowane rozwiązania w druku. Aktualnie posiadamy dwie kolorowe cyfrowe maszyny drukarskie marki Xerox oraz Konica Minolta. Kalibracja i profilowanie wykonujemy za pomocą przemysłowego spektrofotometru X-rite i1Pro.

KREATYWNE
STUDIO GRAFICZNE

Sprawdzimy się przy projektowaniu grafik reklamowych oraz okolicznościowych, jak wesela i urodziny. Dzięki dostępowi do obszernych ilości obrazów komercyjnych, jesteśmy w stanie przedstawić wiele ciekawych propozycji.

DLACZEGO WARTO NAWIĄZAĆ Z NAMI WSPÓŁPRACĘ?

Na pewno przez indywidualne
podejście do każdego zlecenia

Naszą pasją jest tworzenie inteligentnych, angażujących rozpoznawalnych i skutecznych projektów.
Istniejemy, aby tworzyć nieschematyczne, oryginalne rozwiązania inspirujące świat nowoczesnej reklamy. Dbamy o to, aby dzięki naszym realizacjom Klienci osiągali swoje marketingowe cele.

Cenimy Twój czas, dlatego stawiamy na druk cyfrowy, który realizujemy „od ręki”

Wszystkie zlecenia realizujemy wykorzystując wyłącznie własny park maszynowy, nie pośredniczymy w powierzonych nam zadaniach. Mamy pełną kontrolę nad procesem realizacji i w razie wystąpienia nieprzewidzianych komplikacji jesteśmy w stanie bez zwłoki interweniować, zapewniając realizację na czas.

WIZYTÓWKI I ULOTKI

Znana kazdemu – wizytówka, czy ulotka – podstawowa, najpopularniejsza forma reklamy, działająca jako pośrednik między firmą a klientem. Najważniesze aby odpowiednio zaprojektowany materiał najwyższej jakości, zapadł w pamięć i wywarł najlepsze pierwsze wrażenie. Jesteśmy po to, aby w tym pomóc.

ZOBACZ
ETYKIETY I MAGNESY

Drukujemy na podłożach samoprzylepnych, z możliwością cięcią na pojedyncze użytki, bądź nacinanie po obrysie. Wykonujemy również nadruki z podłożem magnetycznym. Etykiety drukowane na specjalnym elastycznym podłożu, sprawdzają się przy wielu produktach – nawet jako owijki do cukierków!

ZOBACZ
OPAKOWANIA SZTANCOWANE

Jesteśmy w stanie przygotować indywidualne niskonakładowe opakowania z wykorzystaniem naszych wykrojników w przystępnych cenach. Oferujemy możliwość stworzenia własnego wykrojnika aby wykonać opakowania dopasowane do potrzeb.

ZOBACZ
ZAPROSZENIA I KARTKI
OKOLICZNOŚCIOWE

Dzięki bardzo wysokiej jakości oraz własnym banku obrazów okolicznościowych, podejmujemy się drukowania materiałów na takie okoliczności jak wesela, urodziny, komunie święte oraz inne.

ZOBACZ
NA CZYM PRACUJEMY

Posiadamy własny park maszynowy

Nie realizujemy wszystkiego, ale jesteśmy w stanie wykonać bardzo dużo. Stawiamy głownie na jakość i czas realizacji, cały czas inwestując w nowe technologie, poszerzając naszą ofertę zgodnie z oczekiwaniami naszych stałch Klientów.

CYFROWA PRASA DRUKARSKA

Pracujemy na renomowanych maszynach firmy Xerox oraz Konica Minolta.

PÓŁAUTOMAT SZTANCUJĄCY

Indywidualne opakowania czy niestandardowe kształy nie stanowią dla nas problemu.

ZAUTOMATYZOWANA GILOTYNA ELEKTRYCZNA

Mocne i trwałe ostrze, a także elektryczny, regulowalny docisk, umożliwiają dokładniejsze cięcie papieru.

INNE MASZYNY INTROLIGATORSKIE

W pracy również wykorzystujemy profesjonalną bigówkę, forliarkę oraz ploter tnąco-rysujący oraz inne.

SAM WYDRUK TO NIE WSZYSTKO

Kreatywne studio graficzne

Od planowania do wykonania. Na każdym etapie współpracy z Klientem mamy na uwadze budowanie długotrwałych relacji i lojalności naszych Odbiorców. Jako kreatorzy nowych rozwiązań i poszukiwacze „reklamowych przygód”, podejmujemy się realizacji projektów służących długo nawet najbardziej wymagającym Klientom.

ŚWIEŻE POMYSŁY

W projektowaniu graficznym, jak w każdej dziedzinie, z roku na rok pojawiają się nowe trendy. Śledzimy je z uwagą.

WŁASNY BANK ZDJĘĆ

Posiadamy dostęp do banków grafik, dla których posidamy wykopione abonamenty lub licencje. Możemy również wykupić konkretne obrazy w Twoim imieniu.

DBAŁOŚĆ O SZCZEGÓŁY

Konrentrujemy się nie tylko na samej treści, ale też na estetycznej oprawie analizując każdy szczegół, który utrwalany jest w druku na poprawnie skalibrowanej maszynie dzięki spektrofotometrowi X-rite i1Pro.

SPRAWNE PROJEKTOWANIE

Wizualizacje realizujemy w terminie 1-3 dni roboczych, w przyadku pilnych zamówień jeszcze tego samego dnia!

Referencje

Najprawdziwsza i najszczersza forma reklamy to zadowoleni Klienci, oto co o nas myślą:

Jesteśmy zadowoleni z jakości wydruków, które realizuje dla nas drukarnia DigiColor jak również z realizacji projektów graficznych. Prace wykonywane są profesjonalnie, solidnie i terminowo. Bardzo dobry kontakt oraz szybkość realizacji są dużym atutem i znacznie ułatwiła proces realizacji zamówień.

OSM Opatów

www.krowkaopatowska.pl

Współpraca z DigiColor rozpoczęła się od kilku projektów kreacji na potrzeby kampanii Google ADS. Błyskawiczna realizacja, ciekawe pomysły i nieszablonowe podejście poskutkowały tym, że współpraca kontynuowana jest dalej. Profesjonalizm zespołu DigiColor zasługuje na wszelkie pochwały.

EUROIX Sp. z o.o.

www.kru.pl

Współpraca z DigiColor trwa nieprzerwanie od kilku lat, wszystkie zlecane projekty realizowane są rzetelnie i terminowo. Nawet najbardziej wymagające zlecenia są błyskawicznie podejmowane i realizowane. Projekt i wydruk w jednym miejscu to jest to, czego do tej pory nam zawsze brakowało.

SALES NODE

www.salesnode.pl

Masz pytania? Napisz do nas!

Portfolio

Zachęcamy do zapoznania się z wykonanymi przez nas pracami, przedstawiamy je do oceny naszych umiejętności oraz tego czy będziemy w stanie wykonać dla Ciebie zaplanowane zlecenie.

Aktualnie w naszej drukarni

Zachęcamy do sprawdzenia naszego Bloga, w którym publikujemy nasze osiągnięcia i realizacje!

Wizytówki w 2023 roku – nowoczesne rozwiązania

Wizytówki to jeden z najważniejszych elementów wizerunkowych każdej firmy czy organizacji. Choć w erze internetowej wiele działań reklamowych przenosi się do świata cyfrowego, to wizytówki wciąż są nieodłącznym elementem biznesowego[…]

Read more

Projektowanie opakowań – od czego się zaczyna?

Opakowania to potężne narzędzia w marketingu i promocji produktu lub usługi. Odgrywają kluczową rolę w wywieraniu wrażenia na klientach, a także dostarczaniu im ważnych informacji o Twojej firmie. Projektowanie skutecznych[…]

Read more

Dlaczego warto zainwestować w pudełka reklamowe?

Choć na współczesnym rynku istnieje wiele sposobów na promowanie produktów, to jednak opakowanie nadal stanowi jeden z głównych czynników, wpływających na podjęcie decyzji o zakupie danego artykułu. Współpracujące z agencjami[…]

Read more

Zapraszamy do kontaktu

Jeśli masz pytania dotyczące oferty, wyceny lub nie wiesz jak przygotować projekt, napisz do nas.
Odpowiadamy na wszystkie pytania!